RSS - otworzy się w nowym oknie
MOPS Pułtusk - strona główna Ogólnopolski Biuletyn Informacji Publicznej
To jest wersja archiwalna, wiadomość została skasowana: 07.07.2016 z powodu:
Nieaktualne ogłoszenie

IV Pułtuska Gala Seniorów organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pułtusku

30.01.2014

W ostatnich latach można wyraźnie zauważyć zmiany zachodzące w polskiej polityce społecznej i wyzwaniach związanych z jej rozwojem, Nowa polityka społeczna, zwana coraz częściej aktywną polityką społeczną lub też polityką aktywizacji i integracji społecznej jest również stosowana w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Pułtusku.

Pani Agata Kołakowska – dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku skutecznie buduje i wykorzystuje potencjał drzemiący w sferze instytucjonalnej i społecznej na rzecz wsparcia mieszkańców gminy Pułtusk.

Od roku 2010 Pani Agata Kołakowska współpracuje ze Stowarzyszeniem „Wspólnota Polska” poprzez organizowanie szeregu spotkań dla pułtuskich seniorów zrzeszonych w Klubie Srebrnego Wieku, którym opiekuje się już od ponad dziesięciu lat. Spotkanie te nabrały już charakteru cyklicznego. Należą do nich: „Wieczory Andrzejkowe” organizowane w salach Zamku „Domu Polonii” i spotkania biesiadne w Tawernie nad Narwią w „Domu Polonii”.

Największym wydarzeniem we wzajemnej współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem „Wspólnota polska” i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pułtusku jest organizowana „Pułtuska Gala Seniorów”, która już od czterech lat odbywa się w sali Maneż „Domu Polonii” na początku karnawału.

W czasie tego spotkania Pani Agata Kołakowska umożliwia seniorom zaprezentowanie swoich talentów wokalnych, recytatorskich, tanecznych, a także eksponuje ich wyroby manualne. Ze strony Domu Polonii zapewnione jest wsparcie organizacyjne i występy artystów zaproszonych specjalnie dla seniorów.

Aby zobaczyć, jak pułtuscy seniorzy zrzeszeni w Klubie Srebrnego Wieku bawili się na IV Pułtuskiej Gali Seniorów w dniu 25 stycznia 2014r., Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IV Pułtuskiej Gali Seniorów

Opublikował: Daniel Laskowski
Publikacja dnia: 30.01.2014

Dokument oglądany razy: 1225
« inne aktualności