RSS - otworzy się w nowym oknie
MOPS Pułtusk - strona główna Ogólnopolski Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie Lata w Placówce Wsparcia Dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać”

06.10.2016

W piątek - 23 września - świętowaliśmy „Zakończenie Lata”. Impreza była podsumowaniem naszych tegorocznych Półkolonii. Rozpoczęła się przywitaniem Gości przez Panią Agatę Kołakowską Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku oraz Panią Ewę Kowalską Kierownika Placówki Wsparcia Dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać”. Pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy Dzieciom, które uczestniczyły w konkursach plastycznych, organizowanych w trakcie Półkolonii :)
Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Gościom za przybycie oraz za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie podczas imprezy.
Dziękujemy:
1. Panu Piotrowi Mroziewiczowi, Przedstawicielowi Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku za oprawę muzyczną.
2. Panu Michałowi Kisielowi, Dyrektorowi Domu Polonii za sponsoring (catering).
3. Panu Adamowi Knochowskiemu, Przedstawicielowi firmy ETI Polam Sp. z o.o. za sponsoring (prezenty dla uczestników imprezy).
4. Panu Erwinowi Kowalczykowi za przygotowanie
i poprowadzenie ciekawych zabaw oraz gier w plenerze.
5. Pani Annie Jaszczułt, Właścicielce Studia Urody „Look” wraz
z Pracownikami za robienie pięknych fryzur Dzieciaczkom.
6. Pani Semilli Lacarus oraz Pani Oldze Żebrowskiej za malowanie twarzy Dzieciom, oraz pomoc w robieniu ciekawych figur z balonów.
7. Pani Annie Morawskiej z Ośrodka Rehabilitacji „Pio” wraz
z Pracownikami za pomoc w prowadzeniu zabaw i ćwiczeń
w plenerze.
8. Panu Dominikowi Gregajtysowi, Pracownikowi Socjalnemu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku za robienie zdjęć w trakcie imprezy.
Podczas imprezy „Zakończenie Lata” Dzieci mogły w miłej, zabawnej atmosferze pogodzić się z myślą, że lato się skończyło
i nadeszła jesień. Nadszedł czas nauki, obowiązków, ale tak naprawdę wcale nie było im smutno z tego powodu, ponieważ od poniedziałku do piątku spotykamy się wszyscy w naszej wesołej Świetlicy, gdzie wspólnie rozwiązujemy wszelkie problemy, nie tylko związane z nauką, ale również te napotykane w dniu codziennym. Piątek minął nam bardzo wesoło. Była muzyczka, gry i zabawy konkurencyjne na powietrzu. Pogoda nam dopisała! :)
W przerwach od zabaw i gier plenerowych u nas w Świetlicy Dzieci również miały co robić. Odbyło się malowanie twarzy, był nawet kącik fryzjerski, gdzie – przeważnie Dziewczynki - mogły upiększyć swoje fryzury i przenieść się jeszcze na chwilkę do czasu beztroskich wakacji. Dzieci nauczyły się robić różnorakie figury
z balonów, co sprawiło Im wielką frajdę! Po wyczerpaniu sił zabawą mieliśmy czas na obiad i słodki podwieczorek! Dzieci były szczęśliwe i zadowolone ! Bardzo Im się podobało :) Otrzymały nagrody i dyplomy za prace plastyczne :) Tak miło zaczęliśmy wolny weekend !

Opublikował: Dominik Gregajtys
Publikacja dnia: 06.10.2016

Dokument oglądany razy: 1673
« inne aktualności